Presl  -  Pešek L., Shchegliuk (C), Marek, Volf - Hrdý, Šnajberk J., Kříha, Hýna - Sakal, Šnajberk M. (66. Koval)

Branka TJ Krňany :

71. Kříha

Hodnocení zápasu :

Úvodní utkání nové sezóny nás čekalo v krásně zrekonstruovaném areálu v Čisovicích. Soupeř, toužící po návratu do Okresního přeboru, hodně omladil mužstvo a tak nás na úvod čekal hodně těžký zápas. V úvodu utkání byli domácí lepší, jasně nás převyšovali jak v pohybu, tak i v důrazu. Vypracovali si i 2 jasné gólové příležitosti, Preslík nás ale skvěle podržel. Po 20 minutách hry jsme se konečně rozkoukali a také jsme si vypracovali gólovku, se kterou Janek Sakal ale naložil až trestuhodně laxním způsobem. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. Domácí do druhé půle poslali čerstvé hráče a tak hra byla zase o něco rychlejší. Naše obrana v čele s gólmanem fungovala bezchybně a tak udeřilo na druhé straně - v 71. minutě vyslal Lukáš Kříha z 20ti metrů "jedovku", která domácímu brankáři propadla pod tělem - 0:1. Domácí pak ještě zvýšili tlak na naši branku, vynikající Preslík ale žádný balon za svá záda nepustil.

Za odmakané utkání s těžkým soupeřem musím pochválit celý tým a odměnou  nám jsou, i s trochou štěstíčka, velmi cenné 3 body.