3. kolo: Krňany - Zvole B 3:1 (1:0)

04.09.2010 17:00

Druhý domácí zápas jsme se soupeřem, který hrál velmi dobře hlavně ve středu pole, výsledkově zvládli. Naše středopolaře nezastihl zápas v optimální formě a soupeř nás velmi často lehce přehrával. Hosté měli největší slabinu v koncovce, přestože nás několika výbornými zákroky výrazně podržel gólman. Utkání jsme začali velmi dobře, ale tři velké šance jsme nezvládli v koncovce. Soupeř se otřepal a začal si velmi dobře přihrávat, čímž pádem se relativně lehce dostával do slibných příležitostí. Naopak naši hráči se málo pohybovali a kazili i jednoduché přihrávky. Za celý první půli jsme pouze dvakrát trefili hostující bránu. Naštěstí se jedna střela ujala a poločas jsme tak vyhráli 1:0.

Druhý poločas jsme začali velmi špatně a bylo jen otázkou času, kdy soupeř vyrovná. Nápor jsme však díky brankaři přestáli a utkání rozhodli dvěma krásnými akcemi v rozmezí 55. a 70. minuty. V této fázi jsme předvedli velmi dobré momenty a soupeřova obrana nás zastavovala jen za cenu faulů. V závěru zápasu zase byli lepší hosté a to i proto, že jsme asi deset minut hráli o deseti hráčích. Čekali jsme, než se převlékne náhradník, který do zranění jednoho z hráčů mával na lajně. Vůbec je velmi smutné, že soupeř měl na střídačce více hráčů. V samotném závěru, když už jsme věřili, že odehrajeme zápas v obraně na nulu, odpískal sudí penaltu, kterou hosté proměnili. Poté následoval už jen závěrečný hvizd.

Mužstvo musím pochválit, že utkání zvládlo výsledkově, ačkoli se nám herně tolik nedařilo.