24.kolo: Krňany – Radlík 11:2 (6:1)

06.06.2009 17:00

K zápasu jsme přistoupili zodpovědně, podali velmi dobrý výkon a vysoko jsme vyhráli. Opět se nám však nepovedl vstup do zápasu. Úvodních 10 minut jsme nezvládli a hledali způsob hry, který by na soupeře platil. Sestava byla pozměněná, což vedlo k tomu, že jsme se na úvod zápasu hledali, a naše hra byla plná nepřesností. Po 10 minutách se ale naše hra velmi zkvalitnila a soupeře jsme doslova smetli ze hřiště. Začali jsme se více pohybovat, lépe přihrávat a do konce poločasu jsme si vytvořili řadu brankových příležitostí, z nichž padlo 6 gólů. Být poločasový výsledek 12:0, nemohl se nikdo divit.

Do druhé půle jsme opět vstoupili rozpačitě a naše sehrávací pasáž tentokrát trvala 20 minut. Pak jsme se fotbalově opět chytli a bylo otázkou, kolik nakonec vstřelíme branek. Ve druhém poločasu jsme jich přidali pět a několik dalších jsme doslova zahodili. Soupeře musím pochválit, že se až do konce zápasu nevzdával a snažil se hrát fotbal. Celé naše mužstvo musím pochválit, ve všech řadách jsme podali velmi dobrý výkon, ačkoli nás bylo přesně 11.